Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Odepsala už někomu z vás Ewa?

Goto down 
+3
Lucík
XxXx
svejda
7 posters
AutorZpráva
svejda




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 20. 03. 07

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeTue Mar 20, 2007 7:10 am

Chtěl bych se zeptat zda někomu z vás už neodepsala Ewa na email. Já už jí psal tři emaily na ewa@ewafarna.cz a ještě mi neodepsala, jak vám? Nebo si s ní píšete přes jinou adresu? Díky za odpověď. svejda
Návrat nahoru Goto down
XxXx




Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 20. 11. 06

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeTue Mar 20, 2007 4:56 pm

citace :
Ráda bych Vám poděkovala za tu spoustu zaslaných vzkazů. Chci Vám říci, že si je vždy všechny přečtu, ale bohužel nestačím na všechny odpovídat.
tohle bude udajne ten duvod,....nj hvezdy nemaj lehkej život afro
Návrat nahoru Goto down
Lucík




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 07. 12. 06

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeWed Mar 21, 2007 8:00 am

mno mě už na mail odpověděla Wink a kámošovi taky...ale musíš počkat Rolling Eyes mě odpověděla až po 14ti dnech...má toho hodně mno:roll: tak držím palce Lucik tongue
Návrat nahoru Goto down
Klema

Klema


Poeet p?íspivku : 36
Localisation : Cheb
Registration date : 28. 01. 07

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeThu Mar 22, 2007 6:06 am

Lidi používejte hlavu Very Happy Než svůj mejl odešlete,zamyslete se nad tím,zda vy samy byste na danou zprávu od úplně neznámého člověka odpověděli.
Jestli se na ní vůbec dá co odpovědět.Nejlíp nějaký konkrétní otázky.Inteligentní otázky.Jestli už má kluka,konečně nový boty nebo jak jí baví zpívání se už fakt neptejte hehe.Uvědomte si že mejlů jí chodí tuny.Buďte zajímaví a originální.Myslim že tak se odpovědi dočkáte.
Já si s Ewou píšu o hudbě a o textech.Na oba mejly mi přišla odpověd hned příští den.Neee žebych byl tak zajímavej a originální hehe,ale snažim se v duchu toho co sem teď napsal a zdá se,funguje to.
PS:Mejly typu"Tě asy myluju,ci stebou chodit" sou fakt out.
Mějte se a hodně zdaru. lol!
Návrat nahoru Goto down
Arwen

Arwen


Poeet p?íspivku : 18
Age : 29
Registration date : 26. 07. 07

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 11:53 am

Wow, prave som precitala mail, ktory mi napisala Shocked .Konecne Exclamation ...aj ked ja som jej napisala asi 15 riadkov, ona to vybavila jednym Smile ale to mi nevadi...pred tym som jej napisala dva maili, v oboch som sa patala na jej icq. Neodpisala. Potom som jej napisala tento mail, kde som icq ani nespomenula, a odpisala Smile
Návrat nahoru Goto down
http://arwens.blog.cz
vaňakus




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 03. 09. 07

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: email nebo icq   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 12:54 pm

ahojky jaka emailová adresa je ewy farny ma nekdo jeji icq?nebo naky info oni jestli ano napiste mi to na email lukasvan@seznam.cz lol! lol! lol! díky
Návrat nahoru Goto down
pilkin




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 04. 09. 07

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 5:17 am

lol! lol! lol! Smile Smile Smile Smile drunken drunken
Návrat nahoru Goto down
pilkin




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 04. 09. 07

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 5:18 am

mne uz odpovedela ale jenom jednou
Návrat nahoru Goto down
vaňakus




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 03. 09. 07

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 5:39 am

a na jakej email vam napsala ?plsss napiste mi jeji email. afro
Návrat nahoru Goto down
pilkin




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 04. 09. 07

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 7:37 am

psal jsem ji na ewa@ewafarna.cz lol!
Návrat nahoru Goto down
pilkin




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 04. 09. 07

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 8:31 am

pilkin napsal:
psal jsem ji na ewa@ewafarna.cz lol!
Návrat nahoru Goto down
vaňakus




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 03. 09. 07

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 4:21 am

a na tuten web vam odepsala? sunny
Návrat nahoru Goto down
vaňakus




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 03. 09. 07

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 4:21 am

a na tuten web vam odepsala? sunny
Návrat nahoru Goto down
pilkin




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 04. 09. 07

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 5:16 am

na toten NE!!!!!! Sleep
Návrat nahoru Goto down
vaňakus




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 03. 09. 07

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 11:50 am

a na jakej teda pilkin rekni pls
Arrow
Návrat nahoru Goto down
pilkin




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 04. 09. 07

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 7:09 am

musis ji napsat ne email ewa@ewafarna.cz afro
Návrat nahoru Goto down
vaňakus




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 03. 09. 07

Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 10:57 am

no to bych bez tebe nezistil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Odepsala už někomu z vás Ewa? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odepsala už někomu z vás Ewa?   Odepsala už někomu z vás Ewa? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Odepsala už někomu z vás Ewa?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ewa Farna :: Ostatní-
Přejdi na: