Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Original od Zapadlej Krám...

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Werewolf66




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 03. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeSun Mar 18, 2007 2:27 pm

Ewa Farna je pro mě jen dalši protěžovaný dítě....Hezká možná je....ale to je asi všechno. Zpívat pořádně neumí....a když už, tak to jsou nějaký zasraný cover verze. Proč se kurwa nesnaží vypotit něco svýho.....To přece umí každej, těžit z úspěchu někoho jinýho. A navíc parazituje na písničce kterou mám docela ráth. Posuďte sami...a pokut to někdo nepozná, tak je buť hluchej nebo úplně blbej.....a navíc tahle pisnička není z žádný veřejný databáze, Jedná se o song ze hry Grandia III (Square-enix)....a práva vlastní společnost Square-enix a skupina MiZ....takže se jedná o normální vykrádání cizí skladby....


Originál od písničky Zapadlej krám => http://download.yousendit.com/F11146EF4106BAF9
Návrat nahoru Goto down
XxXx




Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 20. 11. 06

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 3:51 am

(už je to tu zase)....ze vás to baví porad na Ewu házet kde jakou spínu,kterou si vymyslíte reknu vám to narovinu jste UBOHÝ!,chápu mate kazdej svuj názor na Ewu ale tohle už opravdu preháníte,zacalo to písní "Mels me vubec rád" a bude to pokracovat pres dalsí který Ewa vydá...je pravda ze Ewe to zive moc nejde ale to se casem urcite podá...a v neposlední řade bych chtel !!ZDURAZNIT!!ze tohle je fanklubacky forum a je to jen pro fanoušky Ewy a ne pro takový k*****y,který nemaj nic jinýho než pošpinovat Ewy pisne a jméno!
Návrat nahoru Goto down
Klema

Klema


Poeet p?íspivku : 36
Localisation : Cheb
Registration date : 28. 01. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 11:52 am

Jen ho nech ať se vyjádří.Won tomu totiž asi vesmírně rozumí.
Zkus si to po Ewě přezpívat ty troubo a pak povídej že tohle umí každej.
Myslíš že by jí někdo protěžoval a vrážel do ní prachy gdyby nepoznal že je Ewa vážně fenomén?K repertoaru:Proč se nestrefuješ do mraků pop hvězd.Od Gotta přes Vondráčkovou Bílou až po ty Machálkový a jiný
podprůměry.Myslíš že ty fšichni si píšou písničky samy?A těch převzatejch
světovech hitů co se v ČR přezpívalo.Vy se holt akorát fšeho chytáte jak hovno košile a wona vám vlastně Ewa sama prozradila že písničky sou z ňáký databáze žejo?Achjo.Jo a k hlášce že jí to naživo zatim moc nejde...gdes to vzal?Ewa měla zatim jen 2 živý vystoupení a to druhý hned na Andělech v ČEZ Areně.Z takovýho placu a zodpovědnosti přímýho přenosu byste si cákli do kalhot fšichni.A Ewa to tam uřídila naprosto bravůrně.Až budete tý holce sahat aspoň po kolena budete frajeři.
Hawk domluvil sem
Návrat nahoru Goto down
Werewolf66




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 03. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 11:56 am

tak to vezmeme poporatku:

Jirikz napsal:
ze vás to baví porad na Ewu házet kde jakou spínu,kterou si vymyslíte reknu vám to narovinu jste UBOHÝ!

Tak to bacha....jedinej kdo je ubohej je ten, kdo si nechce priznat pravdu a neni schopny akceptovat nazory a argumenty ostatnich.

Jirikz napsal:
chápu mate kazdej svuj názor na Ewu ale tohle už opravdu preháníte,zacalo to písní "Mels me vubec rád" a bude to pokracovat pres dalsí který Ewa vydá

Me je Ewa u zade...je mi jedno co je,odkud je,atd....ale co mi jedno neni je to,ze przni pisnicky se kteryma si dal autor spoustu prace....jestli sis tu mp3 poslech (coz si nejspis neudelal) tak bys slysel tu shodu....a pokud nezacne psat vlastni pisnicky a bude dal kopirovat....tak se priprav ze tohle "napadani" bude mnohem castejsi....

Jirikz napsal:
tohle je fanklubacky forum a je to jen pro fanoušky Ewy a ne pro takový k*****y,který nemaj nic jinýho než pošpinovat Ewy pisne a jméno

ano ale fanousek by mel vedet co je jejich idol vlastne zac....ze by se nikdy bez vydavatelsky masinerie, ktera stoji za ni nikam nedostala.Proc myslis ze byla jedina v kategorii "Oběv roku"??? Protoze k ni nikoho nepustili, protoze spousta lidi (nejaky znam i osobne) by ji prevalcovali a velkolepy plan jak vyvarit tezky prachy by byl v hajzlu.
Návrat nahoru Goto down
Werewolf66




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 03. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 12:16 pm

tak dalsi pan na holeni.....

Klema napsal:
Zkus si to po Ewě přezpívat ty troubo a pak povídej že tohle umí každej.

nikdy sem nikdy nerek ze to umi kazdej,Psal jsem (děkuji ze se kvuli me naucis cist) :
Werewolf66 napsal:
To přece umí každej, těžit z úspěchu někoho jinýho.

Klema napsal:
Myslíš že by jí někdo protěžoval a vrážel do ní prachy gdyby nepoznal že je Ewa vážně fenomén?K repertoaru:Proč se nestrefuješ do mraků pop hvězd.Od Gotta přes Vondráčkovou Bílou až po ty Machálkový a jiný
podprůměry.Myslíš že ty fšichni si píšou písničky samy?A těch převzatejch
světovech hitů co se v ČR přezpívalo.

Ano to si teda myslim ze ji protezejou...a jak, Proste maminka vy kam zavolat...to je vsechno, a neboj se ze me ty covry od Gotta ,Vondráčkoví ,Bílí a spol. netahaj za usni nerv, jenze oni prezpivavaj aspon ty svetovi hity kde to (skoro)zazdej pozna.....jenze ona to ukradla od skupiny,kterou nikdo z vas nezna.....a proto to muze vydavat za svoje dilo,pac to nikdo nepozna.

Klema napsal:
Až budete tý holce sahat aspoň po kolena budete frajeři.

dej mi cislo do Sony BMG a uvidis.....

dalsi prosim....
Návrat nahoru Goto down
Klema

Klema


Poeet p?íspivku : 36
Localisation : Cheb
Registration date : 28. 01. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 12:29 pm

Hele a gde si vzal že to prohlašuje za svoje wjeci?To je přece pitomost.
Jasně že je to stroj na prachy.Zadara by to nigdo nedělal.Náklady sou náklady.A do nich patří i odkup autorskéjch práv.Fakt si myslíš že by si to něgdo troufl krást s tim že to nigdo tady přece nezná?To si může dovolit oblastní kakela s demáčem ale ne Universal!A gdyby to ta Tvuje guuut kapela nechtěla prodat tak to prostě neprodá ale i pro ní je to reklama chápeš?V hudebním průmyslu to prostě takhle chodí.Ale Ty si přiznej že ta holka umí a věř mi že jim z tý komerce zdrhne.Dej jí čas vždyť je jí třináct proboha
Návrat nahoru Goto down
Werewolf66




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 03. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 12:53 pm

Klema napsal:
Hele a gde si vzal že to prohlašuje za svoje wjeci?To je přece pitomost.

a kde rika ze to jeji vec neni??? ted mluvim o tehle skladbe (Zapadlej kram)

Klema napsal:
Fakt si myslíš že by si to něgdo troufl krást s tim že to nigdo tady přece nezná?To si může dovolit oblastní kakela s demáčem ale ne Universal!A gdyby to ta Tvuje guuut kapela nechtěla prodat tak to prostě neprodá ale i pro ní je to reklama chápeš?

ee...prosimte v jaky galaxii zijes????tohle je bohuzel bezna praxe ze nekdo prezpiva starsi skladbu nebo ji rovnou ukradne....Napr. Linking park...jedna z prvnih pecek byla opajcovana od Led Zeppelin.....a Universal je takovej gigant ze si to klidne dovoli....a nejspis se ani neobtezovali zvednou telefon.

Klema napsal:
Ale Ty si přiznej že ta holka umí a věř mi že jim z tý komerce zdrhne.Dej jí čas vždyť je jí třináct proboha

jak sem psal...dej mi telefon na BMG a uvidis koho ti tam privedu....a jestli jim utece??? o tom silne pochybuju..
Návrat nahoru Goto down
Klema

Klema


Poeet p?íspivku : 36
Localisation : Cheb
Registration date : 28. 01. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 1:17 pm

Obal CD si asi neviděl viď?Ukrad si to album stažením z netu žejo?Jinak bys věděl že autory všech převzatech skladeb přiznali.
Tady máš ten kontakt na BMG a těšim se na nový supr talenty co nám to natřou.Vážně Very Happy

SONY BMG MUSIC ENTERTANMENT (CZECH REPUBLIC) s.r.o.

Palackého 740/1
110 00 Praha 1
Czech Republic
Tel.: +420 246 086 150
Fax.: +420 246 086 116

e-mail: info@sonybmg.cz
Návrat nahoru Goto down
Werewolf66




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 03. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 1:28 pm

Original od Zapadlej Krám... Mica556

zadni stranu ti naskenuju

a to si slysel kde ze se to tam pise???

takovej kontak sem nemyslel....ja myslel treba riditel,sef marketingu atd
Návrat nahoru Goto down
Klema

Klema


Poeet p?íspivku : 36
Localisation : Cheb
Registration date : 28. 01. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 1:34 pm

To sem neslyšel,to sem si na tom bukletu přečet lol!
Návrat nahoru Goto down
Werewolf66




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 03. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 1:42 pm

a kde ze se to pise????.....ano mash pravdu u profláklejch veci se to "obcas" pise....

a btw: na jakym bookletu sis to precet???
Návrat nahoru Goto down
Klema

Klema


Poeet p?íspivku : 36
Localisation : Cheb
Registration date : 28. 01. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 2:06 pm

Návrat nahoru Goto down
Werewolf66




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 03. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 2:22 pm

tak to se schvalne mrknu...na kolika to najdu

hele....ted mi reknu uprimne...poslech sis tu mp3ku...jo neno ne???
Návrat nahoru Goto down
Klema

Klema


Poeet p?íspivku : 36
Localisation : Cheb
Registration date : 28. 01. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 3:15 pm

Jo poslech.Je to supr.Ještě se ftom porochňam a pak napíšu co se mi na tom líbí.Ale to že jí něgdo udělal trochu jinak neznamená že je Ewina verze slabá.Slyšels od Vigrim Opoviem Ci?Ewa jí zpívá pod názvem Klam.Ta verze od Virgin mě po nějaký chvíli taky docela sebrala.
Přestaň bejt ortodoxní.Uvidíš jak se ti uleví hehe
Návrat nahoru Goto down
Werewolf66




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 03. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 3:29 pm

ortodoxni sem v tom ze nemam rat cover verze....vadi mi to a navic by me zajimalo kde na tu pisnicku narazila.....pac pochybuju ze by poslouchala J-pop. (Japonskej pop)
Návrat nahoru Goto down
Klema

Klema


Poeet p?íspivku : 36
Localisation : Cheb
Registration date : 28. 01. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 3:49 pm

Hele a víš jistě že autoři tý skladby jsou právě ty tví MiZ?Na bukletu sou uvedený jen jména.Koukals na to?Aby náhodou ty Tví MiZ neudělali jen další cover verzi.Ve světě už je jich hodně a narazili na ní právě ve zmiňovaný mezinárodní databázi.Až o ní něco zjistim,jak funguje,jak se z ní dá čerpat,jak do ní vkládat,povim Ti víc.
Návrat nahoru Goto down
Werewolf66




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 03. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 4:28 pm

tahle pisnicka je defakto zakazkovej produkt pro hru. A navic Japonci delaj velice specifickou muziku....to se pozna....je takova.....zvlastni. A navic puvodne je psana v japonstine
Návrat nahoru Goto down
Klema

Klema


Poeet p?íspivku : 36
Localisation : Cheb
Registration date : 28. 01. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 5:02 pm

Zapadlej krám (Amazing)
Writen and composed by Daniel Gibson and Han´some.
Published by Un soort van Publishing-Reactive Songs International-EMI Music
publishing Holland.Český text Petra Glosr Cvrkalová
Tak tohle píšou v bukletu.No moc japonsky mi to nezní
Návrat nahoru Goto down
XxXx




Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 20. 11. 06

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeTue Mar 20, 2007 2:34 am

koukám ze jste to tu rozjeli za tu co jsem byl v práci Laughing
Návrat nahoru Goto down
Werewolf66




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 18. 03. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeTue Mar 20, 2007 2:28 pm

Klema napsal:
Zapadlej krám (Amazing)
Writen and composed by Daniel Gibson and Han´some.
Published by Un soort van Publishing-Reactive Songs International-EMI Music
publishing Holland.Český text Petra Glosr Cvrkalová
Tak tohle píšou v bukletu.No moc japonsky mi to nezní

tak to me poser...

http://www.corichan.com/lyrics/albums/miz-mizrock.html

tohle vsechno vysvetluje....kurwa...ze sem si toho nevsim

Takze: Timhle se vam vsem chci omluvit,doslo k nedorozumeni...ktere bylo zpusobeno moji vlastni osobou. A doufam ze uz se nikdy nepotkame nad podobnym problemem. Jeste jednou sorry.
Návrat nahoru Goto down
XxXx




Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 20. 11. 06

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeTue Mar 20, 2007 4:52 pm

Werewolf66 napsal:
Klema napsal:
Zapadlej krám (Amazing)
Writen and composed by Daniel Gibson and Han´some.
Published by Un soort van Publishing-Reactive Songs International-EMI Music
publishing Holland.Český text Petra Glosr Cvrkalová
Tak tohle píšou v bukletu.No moc japonsky mi to nezní

tak to me poser...

http://www.corichan.com/lyrics/albums/miz-mizrock.html

tohle vsechno vysvetluje....kurwa...ze sem si toho nevsim

Takze: Timhle se vam vsem chci omluvit,doslo k nedorozumeni...ktere bylo zpusobeno moji vlastni osobou. A doufam ze uz se nikdy nepotkame nad podobnym problemem. Jeste jednou sorry.
ted jsem to nejak nepobral drunken Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Klema

Klema


Poeet p?íspivku : 36
Localisation : Cheb
Registration date : 28. 01. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeThu Mar 22, 2007 2:15 am

Já sám za sebe:Werewolf66 omluva přijata Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ewák

ewák


Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 14. 09. 07

Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 8:36 am

já vám napíšu co je napsaný v album:zvláštní poděkování:mojí rodině za podporu a lásku.za slova útěchy,vždy,kdy je potřeba.v poslední řadě všem svým kamarádům,kteří mi drží palce.mé škole a všem učitelům za pochopení a vstřístnost.DĚKUJI!EWA FARNA flower flower flower flower flower flower flower :flower:ewák
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Original od Zapadlej Krám... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Original od Zapadlej Krám...   Original od Zapadlej Krám... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Original od Zapadlej Krám...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» original ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ewa Farna :: Ostatní-
Přejdi na: