Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád !

Goto down 
+3
XxXx
kabl1
Shock
7 posters
AutorZpráva
Shock




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 15. 02. 07

Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Empty
PříspěvekPředmět: Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád !   Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Icon_minitimeThu Feb 15, 2007 1:17 pm

https://www.youtube.com/watch?v=hL9C5IQZVj4
TAK A NA TO SE PODÍVEJTE A PAK MI ŘEKNĚTE!
Návrat nahoru Goto down
kabl1

kabl1


Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 07. 01. 07

Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád !   Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Icon_minitimeFri Feb 16, 2007 5:48 am

Shock napsal:
https://www.youtube.com/watch?v=hL9C5IQZVj4
TAK A NA TO SE PODÍVEJTE A PAK MI ŘEKNĚTE!
Takže předem se omloubvam za sprostý výrazi !!
KUrva už mám dost těch sviní to tu melou píčoviny že Ewa ukradla písníčku měls mě vůbec rád !!!!!!!!! KUa písnička je z celosvětoví databáze takže ta pinda belinda udělala chybu měla si radši složit svojí písničku !!!! a prtž je to se celopsvětový databáze tak se KURVA nemůže mluvit o KRÁDEŽÍ do pí**
Návrat nahoru Goto down
XxXx




Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 20. 11. 06

Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád !   Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Icon_minitimeFri Feb 16, 2007 6:01 am

for kabl1:tys to rekl za me neco takovýho jsem chtel taky napsat Laughing
for Shock:a ty se nauč číst,vsude to psali ze "Měls me vubec rád" je z celosvetové databaze!! scratch a v Blesku taky nemaj nic jinýho na práci než kecat takový pí**viny ze písnička je podvod,už to tu rikám nejmín po 10 ze je písnička z CELOSVETOVÉ DATABÁZE!
Admini by meli dát na uvodní banner velky a zretelnym písmem napsat ze písnička Mels me vubec rád pochází z celosvetové databaze a ze to neni zádnej podvod jinak me už tohle zabije Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
kabl1

kabl1


Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 07. 01. 07

Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád !   Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Icon_minitimeSun Feb 25, 2007 11:07 pm

Jirikz napsal:
for kabl1:tys to rekl za me neco takovýho jsem chtel taky napsat Laughing
for Shock:a ty se nauč číst,vsude to psali ze "Měls me vubec rád" je z celosvetové databaze!! scratch a v Blesku taky nemaj nic jinýho na práci než kecat takový pí**viny ze písnička je podvod,už to tu rikám nejmín po 10 ze je písnička z CELOSVETOVÉ DATABÁZE!
Admini by meli dát na uvodní banner velky a zretelnym písmem napsat ze písnička Mels me vubec rád pochází z celosvetové databaze a ze to neni zádnej podvod jinak me už tohle zabije Laughing Twisted Evil
Přesně ..... ten nápis by to vyřešil!!!
Návrat nahoru Goto down
fastfreddy




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 22. 04. 07

Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád !   Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Icon_minitimeSun Apr 22, 2007 4:05 am

Shock napsal:
https://www.youtube.com/watch?v=hL9C5IQZVj4
TAK A NA TO SE PODÍVEJTE A PAK MI ŘEKNĚTE!

OK, uvádíte tady, že písnička je kradená a jiné podobné bludy a k tomu přidáte odkaz, na tzv. taky kradenou písničku. Fakta? Písnička je v originále od Kim Lian, vznikla v Holandsku a producenti ji dali k dispozici, samo za prachy je může kdokoliv přezvívat, běžná praxe. Toho využila mexická Belinda a udělala cover, dosáhla úspěchů v Jižní americe - v latino zemích a zaujala i v USA. Další cover je od Ewy, žádná krádež, stejně tak jako není krádež několik skladeb od Anety Langerové, které převzala podobným způsobem. A kdo to řeší? Nikdo..A napište mi seznam všech skladeb světových hitparád za poslední rok. A já vám z nich vypíchnu 80%, které jsou cover původních hitů. Doba je dnes taková.

Přidávám videoclip Ewa Farna - Měls mě vůbec rád, slovenská TV, Live bez playbacku, host udílení cen Aurel 2006, natočeno 18.4.2007, video:Xvid 720x576, audio:256kbps


kód:
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/73403/Ewa_Farna.avi_37.51MB.html
Návrat nahoru Goto down
MARIAN314




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 17. 06. 07

Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Empty
PříspěvekPředmět: VIETE O TOM RIT !!!!   Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 12:13 pm

EWA TO SPIEVA UPLNE INAč ! TOTO JE OD VECI , TAK NEPAPULUJ , EWA JE NAJ , TAKžE NESKAč
Návrat nahoru Goto down
Martin Tirpak




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 06. 06. 07

Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Empty
PříspěvekPředmět: EWA   Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Icon_minitimeThu Jun 28, 2007 12:37 am

Mětoje jedno stejně ji miluju
Návrat nahoru Goto down
Mysliveček




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 07. 04. 08

Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád !   Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Icon_minitimeMon Apr 07, 2008 1:48 pm

Hele Ewa tu pisnicku naspivala nadherne a je mi ukradene odkud se ta pisnicka vzala lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád !   Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád ! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Důkaz o krádeži písně měls mě vůbec rád !
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ewa Farna :: Ostatní-
Přejdi na: