Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Je Ewa Farná na holky???

Goto down 
+6
Ewunia Farna
kabl1
Bicky
Klema
Rian
honzik
10 posters
AutorZpráva
honzik




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 28. 01. 07

Je Ewa Farná na holky??? Empty
PříspěvekPředmět: Je Ewa Farná na holky???   Je Ewa Farná na holky??? Icon_minitimeSun Jan 28, 2007 10:56 am

Tak todle mi torchu vyrazilo dech!! affraid Ewu miluju a jestli je na holky, tak to znamená že se mnou nikdy nebude chodit,ááááh! Asi si pujdu hodit mašli, fakt taková pěkná holka a musí bejt na holky?? PROČ?

No však si to přečtěte, co si o tom myslíte?

http://www.inblog.cz/je-ewa-farna-na-holky/
Návrat nahoru Goto down
Rian

Rian


Poeet p?íspivku : 82
Registration date : 21. 11. 06

Je Ewa Farná na holky??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je Ewa Farná na holky???   Je Ewa Farná na holky??? Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 3:18 am

lol.Ewo,Ewo,...mas co vysvetlovat....
PS:proc nejede web?
Návrat nahoru Goto down
Klema

Klema


Poeet p?íspivku : 36
Localisation : Cheb
Registration date : 28. 01. 07

Je Ewa Farná na holky??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je Ewa Farná na holky???   Je Ewa Farná na holky??? Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 4:00 am

Článek sem přečet.Vydržte,vytřu pod sebou loužičku Embarassed
Kolik jí asitak mohlo bejt,gdyž odmítla toho "hezouna"hehe?11?12?
Co myslíš Honzíku,mohla mít už v tý době ujasněno,jestli je na holky nebo na kluky?No já myslim,že asi ještě ne.Tak nevěš hlavu a přemejšlej,čím jí zaujmeš.Ten "hezoun" asi neměl čím hehe.
No a jestli to v tý svý hlavičce už ujasněný má,tak noaco.je to jen a jen její wjěc a vám je do toho houbelec.
PS:Ewa je o MUZICE přátelé
Návrat nahoru Goto down
Rian

Rian


Poeet p?íspivku : 82
Registration date : 21. 11. 06

Je Ewa Farná na holky??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je Ewa Farná na holky???   Je Ewa Farná na holky??? Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 5:47 am

tongue kdybch to zjistil driv ze je na holky tak bych od toho radia vzdycky prchal tak 20m a cekal az prestane jeji pisnicka... njn proste takovy lidi... no.... mneli by se radsi schovavat a ne spivat o neake lasce ke klukovi kdyz je na baby...
Tim koncim bb afro
PS"kua co je s tim webem
Návrat nahoru Goto down
Bicky




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 01. 02. 07

Je Ewa Farná na holky??? Empty
PříspěvekPředmět: Ewa je na holky   Je Ewa Farná na holky??? Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 7:44 am

njn, lesbička, ale ja se ani moc nedivim lol!
Návrat nahoru Goto down
http://fujEWAfuj.sblog.cz
kabl1

kabl1


Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 07. 01. 07

Je Ewa Farná na holky??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je Ewa Farná na holky???   Je Ewa Farná na holky??? Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 9:21 am

tj náký trapný!!! tolik lidí říká že jí zná ale neni to fact! podle mě je to vymylsený a i kdyby ne je mi to celkem jedno páč zpívá ddobře at je lesba bo neni.....
Návrat nahoru Goto down
Ewunia Farna




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 01. 01. 07

Je Ewa Farná na holky??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je Ewa Farná na holky???   Je Ewa Farná na holky??? Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 10:13 am

Já teda neví myslím si že to není pravda!!!!Já ewě fandím a kdyby byla na holky tak by mě asi trefil šlak!!!!!!Co vy na to????? No
Návrat nahoru Goto down
kabl1

kabl1


Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 07. 01. 07

Je Ewa Farná na holky??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je Ewa Farná na holky???   Je Ewa Farná na holky??? Icon_minitimeSat Feb 03, 2007 2:26 am

Ewunia Farna napsal:
Já teda neví myslím si že to není pravda!!!!Já ewě fandím a kdyby byla na holky tak by mě asi trefil šlak!!!!!!Co vy na to????? No

tak nějka lol!
Návrat nahoru Goto down
XxXx




Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 20. 11. 06

Je Ewa Farná na holky??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je Ewa Farná na holky???   Je Ewa Farná na holky??? Icon_minitimeSat Feb 03, 2007 5:51 am

podle me si to nekdo vymyslel aby byl zajímavej/vá Question confused
Návrat nahoru Goto down
albatros




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 05. 02. 07

Je Ewa Farná na holky??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je Ewa Farná na holky???   Je Ewa Farná na holky??? Icon_minitimeMon Feb 05, 2007 1:47 am

ja souhlasim to si vymyslelo nejakej blbej typek co chtel met vroubek
Návrat nahoru Goto down
Martavichova




Poeet p?íspivku : 3
Age : 33
Registration date : 17. 06. 07

Je Ewa Farná na holky??? Empty
PříspěvekPředmět: Mazec   Je Ewa Farná na holky??? Icon_minitimeSun Jun 17, 2007 1:12 am

ej ti děcka co ji zavidi už neví fakt co vymyslet aby ji srazili dolů že je to baví jako ....
Návrat nahoru Goto down
Ondrej Kubička

Ondrej Kubička


Poeet p?íspivku : 13
Age : 30
Registration date : 19. 11. 07

Je Ewa Farná na holky??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je Ewa Farná na holky???   Je Ewa Farná na holky??? Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 11:09 am

albatros napsal:
ja souhlasim to si vymyslelo nejakej blbej typek co chtel met vroubek
helou vsichni... to nepoznate bulvar? napisu ze ewicka doteraz chodi do skolky aby necim zaujali.... ja to nevierim a neni to nic vic nez klebeta a vymysl:lol!:
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Je Ewa Farná na holky??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je Ewa Farná na holky???   Je Ewa Farná na holky??? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Je Ewa Farná na holky???
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» eav farna on tour
» Ewa Farna v T-music
» EWA FARNA COPYCAT

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ewa Farna :: Novinky-
Přejdi na: