Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 ICQ na Ewu zde!

Goto down 
+7
Dola
Martavichova
ashley9
Dani
kabl1
XxXx
GosuGosuGosu
11 posters
AutorZpráva
GosuGosuGosu




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 13. 01. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeSat Jan 13, 2007 1:50 pm

359-973-423


Naposledy upravil dne Sat Jan 13, 2007 2:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
GosuGosuGosu




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 13. 01. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeSat Jan 13, 2007 1:51 pm

GosuGosuGosu napsal:
359-973-423
Zadny podvod, je to opravdu ona, pisu si sni uz dlouho, naposled jsme se ji ptal jestli ho muzu dat na net a ona ze jo.
Návrat nahoru Goto down
XxXx




Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 20. 11. 06

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeSun Jan 14, 2007 5:08 am

GosuGosuGosu napsal:
GosuGosuGosu napsal:
359-973-423
Zadny podvod, je to opravdu ona, pisu si sni uz dlouho, naposled jsme se ji ptal jestli ho muzu dat na net a ona ze jo.
tak to tu nemusís hned vsude spamovat ze je to její icq a pochybuju otom ze by Ewa dala souhlas zverejnit její ICQ kdyz je ted tak populární afro neco jak bys tu rekl ze más ICQ na Anetu Langerovou a ta ti rekla ze ho muzes zverejnit na netu,..neni to blbost? Twisted Evil Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
GosuGosuGosu




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 13. 01. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeSun Jan 14, 2007 6:42 am

Jirikz napsal:
GosuGosuGosu napsal:
GosuGosuGosu napsal:
359-973-423
Zadny podvod, je to opravdu ona, pisu si sni uz dlouho, naposled jsme se ji ptal jestli ho muzu dat na net a ona ze jo.
tak to tu nemusís hned vsude spamovat ze je to její icq a pochybuju otom ze by Ewa dala souhlas zverejnit její ICQ kdyz je ted tak populární afro neco jak bys tu rekl ze más ICQ na Anetu Langerovou a ta ti rekla ze ho muzes zverejnit na netu,..neni to blbost? Twisted Evil Rolling Eyes
To cislo jsem dostal od jeji kamosky k narozkam Smile
Návrat nahoru Goto down
XxXx




Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 20. 11. 06

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeSun Jan 14, 2007 7:41 am

GosuGosuGosu napsal:
Jirikz napsal:
GosuGosuGosu napsal:
GosuGosuGosu napsal:
359-973-423
Zadny podvod, je to opravdu ona, pisu si sni uz dlouho, naposled jsme se ji ptal jestli ho muzu dat na net a ona ze jo.
tak to tu nemusís hned vsude spamovat ze je to její icq a pochybuju otom ze by Ewa dala souhlas zverejnit její ICQ kdyz je ted tak populární afro neco jak bys tu rekl ze más ICQ na Anetu Langerovou a ta ti rekla ze ho muzes zverejnit na netu,..neni to blbost? Twisted Evil Rolling Eyes
To cislo jsem dostal od jeji kamosky k narozkam Smile
mel sis ho radeji nechat pro sebe,až to Ewa zjistí tak se tam už nikdy neprihlásí a zmení si ho nebo ho uplne smaze Arrow
Návrat nahoru Goto down
kabl1

kabl1


Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 07. 01. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeSun Jan 14, 2007 8:16 am

Jirikz napsal:
GosuGosuGosu napsal:
Jirikz napsal:
GosuGosuGosu napsal:
GosuGosuGosu napsal:
359-973-423
Zadny podvod, je to opravdu ona, pisu si sni uz dlouho, naposled jsme se ji ptal jestli ho muzu dat na net a ona ze jo.
tak to tu nemusís hned vsude spamovat ze je to její icq a pochybuju otom ze by Ewa dala souhlas zverejnit její ICQ kdyz je ted tak populární afro neco jak bys tu rekl ze más ICQ na Anetu Langerovou a ta ti rekla ze ho muzes zverejnit na netu,..neni to blbost? Twisted Evil Rolling Eyes
To cislo jsem dostal od jeji kamosky k narozkam Smile
mel sis ho radeji nechat pro sebe,až to Ewa zjistí tak se tam už nikdy neprihlásí a zmení si ho nebo ho uplne smaze Arrow
jirko blbost myslíš že b si ewa dala icq bez autorizace ??
Návrat nahoru Goto down
XxXx




Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 20. 11. 06

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeSun Jan 14, 2007 10:17 am

kabl1 napsal:

jirko blbost myslíš že b si ewa dala icq bez autorizace ??
ted jsem te nejak nepobral? affraid má tam napsáno ze autorizace - vždy?
Návrat nahoru Goto down
GosuGosuGosu




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 13. 01. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeSun Jan 14, 2007 12:30 pm

kabl1 napsal:
Jirikz napsal:
GosuGosuGosu napsal:
Jirikz napsal:
GosuGosuGosu napsal:
GosuGosuGosu napsal:
359-973-423
Zadny podvod, je to opravdu ona, pisu si sni uz dlouho, naposled jsme se ji ptal jestli ho muzu dat na net a ona ze jo.
tak to tu nemusís hned vsude spamovat ze je to její icq a pochybuju otom ze by Ewa dala souhlas zverejnit její ICQ kdyz je ted tak populární afro neco jak bys tu rekl ze más ICQ na Anetu Langerovou a ta ti rekla ze ho muzes zverejnit na netu,..neni to blbost? Twisted Evil Rolling Eyes
To cislo jsem dostal od jeji kamosky k narozkam Smile
mel sis ho radeji nechat pro sebe,až to Ewa zjistí tak se tam už nikdy neprihlásí a zmení si ho nebo ho uplne smaze Arrow
jirko blbost myslíš že b si ewa dala icq bez autorizace ??
nevim jak vy, ale existuje ignore Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kabl1

kabl1


Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 07. 01. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeMon Jan 15, 2007 11:30 am

Jirikz napsal:
kabl1 napsal:

jirko blbost myslíš že b si ewa dala icq bez autorizace ??
ted jsem te nejak nepobral? affraid má tam napsáno ze autorizace - vždy?
jo!
Návrat nahoru Goto down
kabl1

kabl1


Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 07. 01. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeMon Jan 15, 2007 11:32 am

gosu: hmm to by se musela od ignorace zbláznit!!
Návrat nahoru Goto down
Dani

Dani


Poeet p?íspivku : 1
Age : 36
Registration date : 17. 01. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeWed Jan 17, 2007 10:15 am

No nevím,taky moc nevěřím tomu,že by Ewka dávala ICQ jen tak někomu aby ho dal na net... k čemu by jí to bylo???
ICQ na Ewu zde! 11cc71a
Návrat nahoru Goto down
http://dani.blog.cz
GosuGosuGosu




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 13. 01. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: hh   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeMon Jan 22, 2007 11:42 am

hh
Návrat nahoru Goto down
ashley9

ashley9


Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 03. 02. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: New   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeSat Feb 03, 2007 5:39 am

ahoj jsem tu nová a stím icq mně to připadne divný já si myslím že se někdo zaregistroval jako ewa farná a potom "NĚKDO" řek jeho čislo co?????
Návrat nahoru Goto down
XxXx




Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 20. 11. 06

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeSat Feb 03, 2007 5:50 am

ashley9 napsal:
ahoj jsem tu nová a stím icq mně to připadne divný já si myslím že se někdo zaregistroval jako ewa farná a potom "NĚKDO" řek jeho čislo co?????
tak nejak to je asi se vsema icq číslama kazdej se ted za ní vydává
Návrat nahoru Goto down
kabl1

kabl1


Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 07. 01. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeSun Feb 04, 2007 6:56 am

Jirikz napsal:
ashley9 napsal:
ahoj jsem tu nová a stím icq mně to připadne divný já si myslím že se někdo zaregistroval jako ewa farná a potom "NĚKDO" řek jeho čislo co?????
tak nejak to je asi se vsema icq číslama kazdej se ted za ní vydává
tak tak.....
Návrat nahoru Goto down
Martavichova




Poeet p?íspivku : 3
Age : 33
Registration date : 17. 06. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Zajímavé ..   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeSun Jun 17, 2007 1:08 am

Jej určitě by dávala její icq na net není tak blbá a myslim si že se určitě nezaregistruje na icq jako Ewa Farná ne? nevím ale pišu si s její kamoškou teda pokud to je ona? Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Dola




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 28. 08. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 12:47 pm

Pochybuju.Kdovi kdo se za ni vydava ....
Návrat nahoru Goto down
Ondrej Kubička

Ondrej Kubička


Poeet p?íspivku : 13
Age : 30
Registration date : 19. 11. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 10:54 am

flower
Dola napsal:
Pochybuju.Kdovi kdo se za ni vydava ....
asi se za ni vidava kazdy...okrem toho jedneho... mate pravdu neni hloupa ale pri jeji povahe by mohla mit icq i pod svojim menem. ved kolik lidi to tak udelalo a vidite, nikdo nevi kdo je kdo.....
a tak to asi malo byt....afro sunny
Návrat nahoru Goto down
silas




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 10. 02. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 9:36 am

zkuste si na svem icq vyhledat ewa farna a uvidite kolik jich tam je
Návrat nahoru Goto down
hedvika




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 21. 11. 07

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Asi tesko   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 7:43 am

to ti asi nekdo lze protoze Ewicka nikomu ICQ ani mobilní čísla nedává Mad
Návrat nahoru Goto down
Ewo.I.Love.You




Poeet p?íspivku : 3
Age : 30
Registration date : 20. 03. 08

ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 3:16 pm

to ICQ by se hodilo... mel bych na ni par otazek ohledne hudby... ne zadny prasarny! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ICQ na Ewu zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: ICQ na Ewu zde!   ICQ na Ewu zde! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ICQ na Ewu zde!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ewa Farna :: Novinky-
Přejdi na: