Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 ewička a rovnátka

Goto down 
+9
Mara 166
DASA
CreeD
Kamik
Benji
CipZip
Máňa
Mahrew
lukazsss
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
lukazsss




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 11. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeSun Nov 12, 2006 1:49 am

Ahoj hele kdo všechno víte že má ewa rovnátka, sem možná blesk ale teprve včera sem si toho všimnul, při tom jak zpívala na atletoj roku. lol!
Návrat nahoru Goto down
Mahrew
Admin
Mahrew


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 10. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeSun Nov 12, 2006 4:56 am

lukazsss napsal:
Ahoj hele kdo všechno víte že má ewa rovnátka, sem možná blesk ale teprve včera sem si toho všimnul, při tom jak zpívala na atletoj roku. lol!

Nejsi sám, včera jsem si taky všiml poprvé, že má rovnátka. Ale to přece nevadí?! jocolor
Návrat nahoru Goto down
lukazsss




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 11. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: ewa a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeSun Nov 12, 2006 5:21 am

ne to vůbec neva já mám taky rovnátka a zpívám moc rád teď pudu na jednou malou pěveckou soutěž tak sem zvědavej jek to dopadne
Návrat nahoru Goto down
Máňa

Máňa


Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 11. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeSun Nov 12, 2006 10:21 am

Jo...já si toho taky včera všimla poprví!!...nejdřív mi to připadalo dost...takový nepřirizený, ale pak už jsem to nevnímala!!! afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.avrillavigne-4ever.blog.cz
CipZip




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 12. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeSun Nov 12, 2006 10:31 am

Taky jsem si všiml prvně. O to víc jsem byl překvapenej, jakej výkon s nima dokáže podat ... klobouk dolů - zpívat s rovnátkama asi nebude 2krát jednoduchý pirat
Návrat nahoru Goto down
Mahrew
Admin
Mahrew


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 10. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeSun Nov 12, 2006 11:08 am

CipZip napsal:
Taky jsem si všiml prvně. O to víc jsem byl překvapenej, jakej výkon s nima dokáže podat ... klobouk dolů - zpívat s rovnátkama asi nebude 2krát jednoduchý pirat

To máš pravdu, klobouk dólu. king
Návrat nahoru Goto down
Máňa

Máňa


Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 11. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeSun Nov 12, 2006 11:14 am

Mahrew napsal:
CipZip napsal:
Taky jsem si všiml prvně. O to víc jsem byl překvapenej, jakej výkon s nima dokáže podat ... klobouk dolů - zpívat s rovnátkama asi nebude 2krát jednoduchý pirat

To máš pravdu, klobouk dólu. king

hmm...mě ale nepřišlo, že by měla křivý zuby!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.avrillavigne-4ever.blog.cz
Benji
Admin
Benji


Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 05. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeTue Nov 14, 2006 8:57 am

to jste hustý ja se na atleta dival a nic takovyho ze by mela rovnatka sem si nevsiml az tady na strance co lidi psali tak uz sem to vedel lol!
Návrat nahoru Goto down
http://gcstate.com/
Máňa

Máňa


Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 11. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeFri Nov 17, 2006 4:18 am

Benji napsal:
to jste hustý ja se na atleta dival a nic takovyho ze by mela rovnatka sem si nevsiml az tady na strance co lidi psali tak uz sem to vedel lol!
to se divim....to bylo první čeho jesm si na Ewě všimla Smile Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.avrillavigne-4ever.blog.cz
Kamik




Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 18. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeSun Nov 19, 2006 9:10 am

Hele jestli ma rovnatka nebo ne me se stejne libi s nima nebo bez mich lol! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mahrew
Admin
Mahrew


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 10. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeSun Nov 19, 2006 9:56 am

Kamik napsal:
Hele jestli ma rovnatka nebo ne me se stejne libi s nima nebo bez mich lol! Very Happy

A to máš pravdu... Myslím, že to její krásu nějak neovlivní... Smile rabbit
Návrat nahoru Goto down
Máňa

Máňa


Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 11. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeSun Nov 19, 2006 10:33 am

Mahrew napsal:
Kamik napsal:
Hele jestli ma rovnatka nebo ne me se stejne libi s nima nebo bez mich lol! Very Happy

A to máš pravdu... Myslím, že to její krásu nějak neovlivní... Smile rabbit

no...to jo...
Návrat nahoru Goto down
http://www.avrillavigne-4ever.blog.cz
CreeD

CreeD


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 21. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeTue Nov 21, 2006 5:02 am

Mahrew napsal:
Kamik napsal:
Hele jestli ma rovnatka nebo ne me se stejne libi s nima nebo bez mich lol! Very Happy

A to máš pravdu... Myslím, že to její krásu nějak neovlivní... Smile rabbit

yop souhlasím..
Návrat nahoru Goto down
Kamik




Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 18. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeTue Nov 21, 2006 6:28 am

se mnou musite souhlasit Razz Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Máňa

Máňa


Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 11. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeTue Nov 21, 2006 8:33 am

Kamik napsal:
se mnou musite souhlasit Razz Very Happy
no to jo cherry
Návrat nahoru Goto down
http://www.avrillavigne-4ever.blog.cz
CreeD

CreeD


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 21. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeTue Nov 21, 2006 10:00 am

Kamik napsal:
se mnou musite souhlasit Razz Very Happy

já sem teda spíš souhlasil s tím názorem Mahrewa..ale budiž XD jocolor
Návrat nahoru Goto down
Mahrew
Admin
Mahrew


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 10. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeSun Nov 26, 2006 11:52 pm

Ale už by jí je mohli sundat... pig rabbit
Návrat nahoru Goto down
Máňa

Máňa


Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 11. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeMon Nov 27, 2006 11:55 am

Mahrew napsal:
Ale už by jí je mohli sundat... pig rabbit
no tak než se zuby narovnaj docela trvá!!! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

no tak chvíli trvá než se zuby narovnaj Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
http://www.avrillavigne-4ever.blog.cz
Mahrew
Admin
Mahrew


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 10. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeMon Nov 27, 2006 11:54 pm

pig ale mě už se to moc nelíbí, předtím to bylo lepší... scratch
Návrat nahoru Goto down
Máňa

Máňa


Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 11. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeTue Nov 28, 2006 12:59 pm

Mahrew napsal:
pig ale mě už se to moc nelíbí, předtím to bylo lepší... scratch
no..mě se to nelíbyli od začátku!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.avrillavigne-4ever.blog.cz
CreeD

CreeD


Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 21. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeWed Nov 29, 2006 12:06 pm

hmmm tak ot se ti nebude líbit ještě hodně dlouho tohle je minimálně na rok...né li víc mám dojem scratch
Návrat nahoru Goto down
Mahrew
Admin
Mahrew


Poeet p?íspivku : 127
Registration date : 10. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeFri Dec 01, 2006 10:59 am

Třaba je má jen na den a na noc je sundavá, pro lepší spánek?! lol! Tak to bych jí chtěl vidět spíš v noci... lol! lol! afro
Návrat nahoru Goto down
Máňa

Máňa


Poeet p?íspivku : 120
Registration date : 11. 11. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeFri Dec 01, 2006 12:12 pm

Mahrew napsal:
Třaba je má jen na den a na noc je sundavá, pro lepší spánek?! lol! Tak to bych jí chtěl vidět spíš v noci... lol! lol! afro
nho nevim zda jsem to dobře pochopila...ale vidět Ewu jak spí?!...to nevim no...
Návrat nahoru Goto down
http://www.avrillavigne-4ever.blog.cz
DASA

DASA


Poeet p?íspivku : 10
Age : 32
Localisation : Slovensko Bratislava
Registration date : 08. 12. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitimeFri Dec 08, 2006 5:36 pm

ja sa v "rovnátkach" (slovensky: strojček) vyznám z vlastných skúseností Rolling Eyes Cool ak máte nejaké otázky na to pýtajte sa Smile

a môj názor? ako väčšiny z vás neubralo jej to na kráse ja proti strojčeku nič nemám Smile
Návrat nahoru Goto down
Mara 166




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 05. 12. 06

ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: mara 166   ewička a rovnátka Icon_minitimeSun Dec 10, 2006 10:18 am

taky si myslim me se libi snima i bez nich ona vypada dobre jakkoliv a na vsech fotkach!!!! Embarassed Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





ewička a rovnátka Empty
PříspěvekPředmět: Re: ewička a rovnátka   ewička a rovnátka Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
ewička a rovnátka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ewa Farna :: Novinky-
Přejdi na: