Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L

Goto down 
+3
kabl1
Banger
Justy
7 posters
AutorZpráva
Justy

Justy


Poeet p?íspivku : 5
Age : 37
Localisation : Třinec
Registration date : 12. 01. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeFri Jan 12, 2007 3:56 am

Jak jistě víte jde mi o bonus z Ewina cédé "Tam gdzie Ty". Nesmírně se mi líbí polský text, který (troufnu si říct) je lepší než anglický originál... Proto také mám dotaz, jestli někdo náhodou neví, kdo je autorem polského textu... Smile Za všechny odpovědi Vám předem děkuju...

Zdravím z polsko-českého pohraničí.
Justyna
Návrat nahoru Goto down
http://3necstats.estranky.cz
Justy

Justy


Poeet p?íspivku : 5
Age : 37
Localisation : Třinec
Registration date : 12. 01. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: ...   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeSat Jan 20, 2007 3:34 pm

No tak si sama tuto otázku zodpovím...

Text přeložila Mirosława Szawińska. Smile
Jinak mám na pc originální (polskou) verzi songu "Klam" tedy "Opowiem Ci". Kdyby někdo měl zájem - stačí, když mi tady napíše... Smile
Návrat nahoru Goto down
http://3necstats.estranky.cz
Banger

Banger


Poeet p?íspivku : 4
Age : 33
Registration date : 07. 01. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeSun Jan 21, 2007 2:45 am

Justy napsal:
No tak si sama tuto otázku zodpovím...

Text přeložila Mirosława Szawińska. Smile
Jinak mám na pc originální (polskou) verzi songu "Klam" tedy "Opowiem Ci". Kdyby někdo měl zájem - stačí, když mi tady napíše... Smile

Já mám zájem Shocked
Návrat nahoru Goto down
kabl1

kabl1


Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 07. 01. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeSun Jan 21, 2007 3:48 am

Justy napsal:
No tak si sama tuto otázku zodpovím...

Text přeložila Mirosława Szawińska. Smile
Jinak mám na pc originální (polskou) verzi songu "Klam" tedy "Opowiem Ci". Kdyby někdo měl zájem - stačí, když mi tady napíše... Smile

Já mám taky zájem....
Návrat nahoru Goto down
Lucík




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 07. 12. 06

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeSun Jan 21, 2007 4:14 am

já mám taky zájem!!Laughing Exclamation Exclamation Surprised
Návrat nahoru Goto down
Justy

Justy


Poeet p?íspivku : 5
Age : 37
Localisation : Třinec
Registration date : 12. 01. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Ozvěte se...   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeSun Jan 21, 2007 2:00 pm

Ozvěte se mi prosím nejlíp na icq 322-571-496 buď na mejl j.galuszka@centrum.cz... takhle to bude myslím nejrychlejší! Smile

Těším se na Vás... Smile)
Návrat nahoru Goto down
http://3necstats.estranky.cz
Klema

Klema


Poeet p?íspivku : 36
Localisation : Cheb
Registration date : 28. 01. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 3:11 am

Ahoj Justy.Taky bych měl velkej zájem o polskou verzi Klamu.
Ještě bych Tě chtěl poprosit,asi nás tu bude víc,co bohužel neumíme polsky.Mohla bys sem pověsit českej překlad Tam gdzie ty?
PROSÍM PROSÍM Very Happy Dík moc Klema
Návrat nahoru Goto down
Justy

Justy


Poeet p?íspivku : 5
Age : 37
Localisation : Třinec
Registration date : 12. 01. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: ...   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeFri Feb 02, 2007 3:55 pm

Přeložené do češtiny to bohužel nemám... možná se o to pokusím, ale bude to těžké, protože za prvé je to opravdu skvělý text (nechtěla bych jej pokazit...) za druhé... je tam hodně polských frazémů... ale jak jsem už řekla pokusím se.

Ještě jednou opakují... lidi, kteří mají zájem o polskou verzi songu Klam prosím, aby mi napsali buď na icq anebo na mejl...

Pozdravuju,
Justyna
Návrat nahoru Goto down
http://3necstats.estranky.cz
Klema

Klema


Poeet p?íspivku : 36
Localisation : Cheb
Registration date : 28. 01. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeTue Feb 06, 2007 8:54 am

Hmmm poslechl sem a jen se utvrdil v názoru,že muzikanti podílející se na Ewině albu sou BORCI a Ewa dokáže jakoukoli převzatou skladbu povýšit a zazpívat líp než sám originál,viz Tam gdzie Ty.Co Vy na to?

Justy myslíš že se Klam je volným překladem Opowiem Ci?
Návrat nahoru Goto down
pilkin




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 04. 09. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 5:14 am

ja sem to videl prelozene ne 1 webu Smile
Návrat nahoru Goto down
pilkin




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 04. 09. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 5:14 am

na 1 webu
Návrat nahoru Goto down
Klema

Klema


Poeet p?íspivku : 36
Localisation : Cheb
Registration date : 28. 01. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 8:47 am

pilkin napsal:
ja sem to videl prelozene ne 1 webu Smile
A na kterym?Povídej Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ewák

ewák


Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 14. 09. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 9:15 am

Banger napsal:
Justy napsal:
No tak si sama tuto otázku zodpovím...

Text přeložila Mirosława Szawińska. Smile
Jinak mám na pc originální (polskou) verzi songu "Klam" tedy "Opowiem Ci". Kdyby někdo měl zájem - stačí, když mi tady napíše... Smile

Já mám zájem Shocked
JÁ MÁM TAKY ZÁJEM ALE NA E-MAL 8GORANKA@SEZNAM.CZ
Návrat nahoru Goto down
ewák

ewák


Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 14. 09. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 9:19 am

Justy napsal:
Přeložené do češtiny to bohužel nemám... možná se o to pokusím, ale bude to těžké, protože za prvé je to opravdu skvělý text (nechtěla bych jej pokazit...) za druhé... je tam hodně polských frazémů... ale jak jsem už řekla pokusím se.

Ještě jednou opakují... lidi, kteří mají zájem o polskou verzi songu Klam prosím, aby mi napsali buď na icq anebo na mejl...

Pozdravuju,
Justyna
NEJSI KLUK ....................Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Návrat nahoru Goto down
ewák

ewák


Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 14. 09. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 2:58 am

ahoj klema ....jak se máš ...........flower
Návrat nahoru Goto down
Klema

Klema


Poeet p?íspivku : 36
Localisation : Cheb
Registration date : 28. 01. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 2:11 am

ewák napsal:
ahoj klema ....jak se máš ...........flower
No jak bych se moch mít...... Přece báječně Very Happy Very Happy Very Happy A Ty?
Návrat nahoru Goto down
ewák

ewák


Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 14. 09. 07

Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 9:46 am

Banger napsal:
Justy napsal:
No tak si sama tuto otázku zodpovím...

Text přeložila Mirosława Szawińska. Smile
Jinak mám na pc originální (polskou) verzi songu "Klam" tedy "Opowiem Ci". Kdyby někdo měl zájem - stačí, když mi tady napíše... Smile

Já mám zájem Shocked
já mám zájem ale potřebovala bych to dvakrát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L   Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kdo přeložil do polštiny "I'm with You" od Avril L
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ewa Farna :: Novinky-
Přejdi na: