Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice...

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
whisker




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 24. 01. 07

koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice... Empty
PříspěvekPředmět: koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice...   koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice... Icon_minitimeTue Feb 06, 2007 3:44 pm

Nevite co to ma být za akci "OC Galerie Butovice" a vstup je zdarma?No i kdyby nebyl tak tam kazdopadne chci jit Smile
A kdo byl tak hodny a nahral desku roku a dá sem odkaz aby se to dalo stahnout Smile
Návrat nahoru Goto down
whisker




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 24. 01. 07

koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice... Empty
PříspěvekPředmět: whisker   koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice... Icon_minitimeSat Feb 10, 2007 11:02 am

tak dneska 10.2 jsem byl OC Butovice na vystoupeni Ewky a bylo to fakt supr. Přišel jsem tam sice až nekdy v 5.00 ale jeste tam byla I love you Bouzel na autogram jsem se nedostal na řadu Mad .Byl tam i Zbinek Drda
Návrat nahoru Goto down
whisker




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 24. 01. 07

koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice... Empty
PříspěvekPředmět: ewa diskuse,fora a blogy   koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice... Icon_minitimeMon Feb 12, 2007 7:12 am

Tak myslim ze ewa uz na fora a na internet moc nekouka Neutral

Ještě nějaké minusy najdete?
Objevili se lidi, kteří mi závidí. Neznám je osobně, ale vím, že tihle antifanoušci jsou. Když jsem začínala, občas jsem se dívala na různé blogy, kde se psalo, jaká jsem kráva a tak, ale teď už to nečtu. Táta s manažerem mi to zakázali. A já už to stejně číst nechtěla. http://revue.idnes.cz/eva-farna-az-budu-hvezda-tak-si-dupnu-d7r-/lidicky.asp?c=A070112_095400_lidicky_web
Návrat nahoru Goto down
XxXx




Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 20. 11. 06

koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice... Empty
PříspěvekPředmět: Re: koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice...   koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice... Icon_minitimeMon Feb 12, 2007 9:48 am

whisker napsal:
Tak myslim ze ewa uz na fora a na internet moc nekouka Neutral

Ještě nějaké minusy najdete?
Objevili se lidi, kteří mi závidí. Neznám je osobně, ale vím, že tihle antifanoušci jsou. Když jsem začínala, občas jsem se dívala na různé blogy, kde se psalo, jaká jsem kráva a tak, ale teď už to nečtu. Táta s manažerem mi to zakázali. A já už to stejně číst nechtěla.
já zase dneska jen tak náhodou narazil na Ewu na ČT2 kde byla hostem Dobrého rána (nebo jak se to jmenuje Smile ) a povídala tam neco o jejích oficialních stránkách a i o ostránkách fanklubu jako ze se chodí dívat jinak nic víc jsem nejak nezaslech confused jedine tu nekoho poprosit jestli by nemel záznam ale to asi tezko
Návrat nahoru Goto down
whisker




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 24. 01. 07

koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice... Empty
PříspěvekPředmět: ewka   koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice... Icon_minitimeMon Feb 12, 2007 10:59 am

tak sem se trebas podiva a na jeji stranky asi taky ... ale nekouka na ty blogy ... ja taky ne protoze toho je desne moc a co jsem koukal jednou tak na ni nadavali Exclamation cili od te doby na to nekoukam Laughing
Návrat nahoru Goto down
TCH




Poeet p?íspivku : 10
Age : 32
Registration date : 10. 12. 06

koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice... Empty
PříspěvekPředmět: Re: koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice...   koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice... Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 12:15 pm

Jirikz napsal:
jedine tu nekoho poprosit jestli by nemel záznam ale to asi tezko

A víš datum kdy to bylo? Možná by se to dalo dohledat v archivu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice... Empty
PříspěvekPředmět: Re: koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice...   koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
koncerty Ewy.. deska roku,OC Butovice...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ewa je objev roku 2006
» AUTO ROKU 2007

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ewa Farna :: Novinky-
Přejdi na: