Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Ewa ist miniput!

Goto down 
+2
XxXx
TokioHotel_Girl
6 posters
AutorZpráva
TokioHotel_Girl




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 13. 01. 07

Ewa ist miniput! Empty
PříspěvekPředmět: Ewa ist miniput!   Ewa ist miniput! Icon_minitimeSat Jan 13, 2007 12:47 pm

Я считаю,что Ева недостойна горланить в бедный микрофон,мне его уже очень жалко!Она очень выпендривается,хотя ее ебаный закос под Эмму Уотсон виден сразу.Да ну-только последняя мудозвонка может красть чужие песни и петь так омерзительно,что уши в трубочку сворачиваются.Вас всех пора в психушку сдавать-уж я вам предоставлю отдельные палаты.Вместе с плакатом вашей мадам из БРАВО в туалете!Будете драчить,не слезая с толчка!
Это-галимая попса!
cherry Tokio Hotel-4ever!
Ева-сучок!
Я люблю рок!
Я рулю!
lol! geek
Návrat nahoru Goto down
XxXx




Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 20. 11. 06

Ewa ist miniput! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ewa ist miniput!   Ewa ist miniput! Icon_minitimeSun Jan 14, 2007 5:06 am

co to zase je? a zrovna kdyz jsem si odinstaloval PC Translator ted abych ho zase instaloval Smile bounce study
Návrat nahoru Goto down
kabl1

kabl1


Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 07. 01. 07

Ewa ist miniput! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ewa ist miniput!   Ewa ist miniput! Icon_minitimeSun Jan 14, 2007 8:18 am

Jirikz napsal:
co to zase je? a zrovna kdyz jsem si odinstaloval PC Translator ted abych ho zase instaloval Smile bounce study
tak sem pak dej překlad Wink
Návrat nahoru Goto down
TCH




Poeet p?íspivku : 10
Age : 32
Registration date : 10. 12. 06

Ewa ist miniput! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ewa ist miniput!   Ewa ist miniput! Icon_minitimeSat Jan 20, 2007 10:58 am

Už jste to někdo přeložil?
Návrat nahoru Goto down
kachni.pero




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 20. 01. 07

Ewa ist miniput! Empty
PříspěvekPředmět: Překlad   Ewa ist miniput! Icon_minitimeSat Jan 20, 2007 11:55 am

Domnívám se,že Eva nedostojna huláká v chudém mikrofonu,mnì jeho už velmi škoda !Ona velmi vypendrivaetsja,i když její ebanyj zakos pod Emmu Uotson stavu hned.Ano nu- jen poslední mudozvonka mùže krade cizí psisko - ani i zpívat tak omerzitelno,že slechy v trubièce odboèují.Vás všech doba v psichušku odevzdává- už já vám dám k dispozici jednotlivé snìmovny.Spolu s plakátem vaší madam z BRAVO ve WC!Budete draèit,ne slza s otøese!
To je halí popsa!
Tokio Hotel- 4ever!
Eva souèek!
Já miluji rock!
Já roluji!

ZA ty chyby se omlouvam ta ruska neumi psat rusky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kabl1

kabl1


Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 07. 01. 07

Ewa ist miniput! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ewa ist miniput!   Ewa ist miniput! Icon_minitimeSun Jan 21, 2007 1:54 am

kachni.pero napsal:
Domnívám se,že Eva nedostojna huláká v chudém mikrofonu,mnì jeho už velmi škoda !Ona velmi vypendrivaetsja,i když její ebanyj zakos pod Emmu Uotson stavu hned.Ano nu- jen poslední mudozvonka mùže krade cizí psisko - ani i zpívat tak omerzitelno,že slechy v trubièce odboèují.Vás všech doba v psichušku odevzdává- už já vám dám k dispozici jednotlivé snìmovny.Spolu s plakátem vaší madam z BRAVO ve WC!Budete draèit,ne slza s otøese!
To je halí popsa!
Tokio Hotel- 4ever!
Eva souèek!
Já miluji rock!
Já roluji!

ZA ty chyby se omlouvam ta ruska neumi psat rusky Very Happy

ouvej lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
XxXx




Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 20. 11. 06

Ewa ist miniput! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ewa ist miniput!   Ewa ist miniput! Icon_minitimeSun Jan 21, 2007 2:18 am

dokázal jsem prečíst první vetu a zbytek....to se nedalo lol!
Návrat nahoru Goto down
Banger

Banger


Poeet p?íspivku : 4
Age : 33
Registration date : 07. 01. 07

Ewa ist miniput! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ewa ist miniput!   Ewa ist miniput! Icon_minitimeSun Jan 21, 2007 2:43 am

lol nějaka ruska fanynka Tokio Hotel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ewa ist miniput! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ewa ist miniput!   Ewa ist miniput! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ewa ist miniput!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ewa Farna :: Novinky-
Přejdi na: